Poradnia Psychologiczna Ego Progres – terapia uzależnień Wrocław
Obszar działalności
Opis

Ego Progres - poradnia psychologiczna z Wrocławia - oferuje osobom potrzebującym pomocy i wsparcia, szeroką i profesjonalną opiekę psychologiczną. Pracownicy placówki to wykwalifikowany, oddany swojej pracy i pełen pasji zespół, składający się z doświadczonych, rzetelnych i empatycznych psychologów i psychoterapeutów.

Terapia uzależnień Wrocław - gabinet w poradni Ego Progres fot.1

Celem zespołu jest budowanie, opartej na zaufaniu, życzliwości, otwartości i autentyczności, relacji z klientem, wspólne dążenie do wyznaczonego celu i rozwiązanie jego problemów. Zespół, w swojej pracy, kieruje się nieodzownie dobrem i troską o zdrowie klientów a jedyne metody jakie stosuje są uznane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Terapia uzależnień Wrocław - gabinet w poradni Ego Progres fot.2

Inicjatorzy powstania poradni pragnęli stworzyć miejsce bezpieczne, spokojne i przyjazne w którym, odwiedzające je osoby, będę mogły poczuć się całkowicie swobodnie i komfortowo. Uznanie i zadowolenie klientów palcówki, okazywane dotychczas w czasie trwania jest działalność, jest największą nagrodą jaką, za swoją pracę, może oczekiwać terapeuta i psycholog.

Poradnia Psychologiczna Ego Progres

Miejsce
pl. Solny 13/52 50-061 Wrocław
Telefon
728173546
Regon
385774306
NIP
8971877218
  • Poradnia Psychologiczna Ego Progres – terapia uzależnień Wrocław
  • Poradnia Psychologiczna Ego Progres – terapia uzależnień Wrocław
Comments are closed.