Lekarz laryngolog w MF Fizjoterapia Wrocław

Lekarz laryngolog w MF Fizjoterapia Wrocław
Obszar działalności:
Opis:

MF Fizjoterapia jest specjalistycznym centrum medycznym we Wrocławiu, które zajmuje się szeroko pojętą fizjoterapią pozwalającą chorym szybko wracać do zdrowia i pełnej sprawności. Centrum oferuje kompleksowe zabiegi fizjoterapeutyczne skierowane zarówno do osób dorosłych, jak i do dzieci.

Lekarz laryngolog Wrocław dr n. med. Krzysztof Preś

Wykwalifikowana kadra medyczna wspierana profesjonalnym sprzętem rehabilitacyjnym opracowuje dla pacjentów ścieżkę leczenia krok po kroku, tak, by pacjent mógł jak najszybciej cieszyć się powrotem do maksymalnej możliwej formy. Na wizytę w MF Fizjoterapia można umówić się zarówno na miejscu, w siedzibie firmy na Krzykach, jak i wykorzystując telefon czy rezerwację przez internet.

Lekarz laryngolog Wrocław – gabinet w MF Fizjoterapia

Poza usługami fizjoterapii, w centrum MF przyjmuje również lekarz laryngolog, więc dodatkowo osoby potrzebujące wsparcia specjalisty laryngologa, mogą z niego skorzystać na miejscu. Dr. n med. Krzysztof Preś, który jest w centrum specjalistą otolaryngologiem cieszy się w mieście doskonałą opinią i renomą fachowca już od wielu lat.

Miejsce:
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
Telefon:
717575923
Regon:
8851573556
NIP:
021176990
  • Lekarz laryngolog w MF Fizjoterapia Wrocław
  • Lekarz laryngolog w MF Fizjoterapia Wrocław
Comments are closed.