Lekarz laryngolog w MF Fizjoterapia Wrocław
Obszar działalności
Opis

MF Fizjoterapia jest specjalistycznym centrum medycznym we Wrocławiu, które zajmuje się szeroko pojętą fizjoterapią pozwalającą chorym szybko wracać do zdrowia i pełnej sprawności. Centrum oferuje kompleksowe zabiegi fizjoterapeutyczne skierowane zarówno do osób dorosłych, jak i do dzieci.

Lekarz laryngolog Wrocław dr n. med. Krzysztof Preś

Wykwalifikowana kadra medyczna wspierana profesjonalnym sprzętem rehabilitacyjnym opracowuje dla pacjentów ścieżkę leczenia krok po kroku, tak, by pacjent mógł jak najszybciej cieszyć się powrotem do maksymalnej możliwej formy. Na wizytę w MF Fizjoterapia można umówić się zarówno na miejscu, w siedzibie firmy na Krzykach, jak i wykorzystując telefon czy rezerwację przez internet.

Lekarz laryngolog Wrocław - gabinet w MF Fizjoterapia

Poza usługami fizjoterapii, w centrum MF przyjmuje również lekarz laryngolog, więc dodatkowo osoby potrzebujące wsparcia specjalisty laryngologa, mogą z niego skorzystać na miejscu. Dr. n med. Krzysztof Preś, który jest w centrum specjalistą otolaryngologiem cieszy się w mieście doskonałą opinią i renomą fachowca już od wielu lat.

Miejsce
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
Telefon
717575923
Regon
8851573556
NIP
021176990
  • Lekarz laryngolog w MF Fizjoterapia Wrocław
  • Lekarz laryngolog w MF Fizjoterapia Wrocław
Comments are closed.