Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław – konsultacje psychologiczne dla dzieci

Nazwa: Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław – konsultacje psychologiczne dla dzieci
Obszar działalności:
Opis:

Klinika Zdrowego Umysłu z siedzibą we Wrocławiu to prywatny gabinet psychologiczny. Wychodzi naprzeciw potrzebom osób zmagających się z problemami natury psychicznej. Oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną i psychiatryczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jako zespół doświadczonych specjalistów pracujących w nurcie psychodynamicznym zapewnia pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Prowadzi krótko- i długoterminowe terapie dla osób potrzebujących fachowego wsparcia psychologicznego w radzeniu sobie z nasilonym lękiem, depresją, nerwicą, zaburzeniami odżywiania i nie tylko.

Szeroki zakres usług obejmuje konsultacje psychologiczne mające na celu identyfikację problemu i ustalenie strategii radzenia sobie z nim. Klinika Zdrowego Umysłu proponuje różne formy terapii- indywidualną, partnerską lub rodzinną. Umożliwia konsultacje z psychologiem dziecięcym i młodzieżowym. Zapewnia również wsparcie psychiatry, seksuologa i dietetyka. Na wizytę można umówić się telefonicznie lub online.

Miejsce: Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
Comments are closed.