Kardiolog Katarzyna Zabrocka-Łabaziewicz

Kardiolog Katarzyna Zabrocka-Łabaziewicz
Nazwa: Kardiolog Katarzyna Zabrocka-Łabaziewicz
Obszar działalności:
Opis:

Choroby związane z układem krążenia oraz funkcjonowaniem serca, zajmują wysokie miejsce na listach najbardziej śmiertelnych chorób na całym świecie, szczególnie wśród osób starszych. Dobrze zbalansowana dieta oraz aktywność fizyczna, w połączeniu z regularnie odbywanymi, profilaktycznymi badaniami kardiologicznymi pozwalają zapobiegać niespodziewanym chorobom.

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca prowadzona przez kardiolog Katarzynę Zabrocką może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Oferuje pełny profesjonalizm w połączeniu z życzliwą opieką nad pacjentem, od momentu konsultacji, przez diagnozę do nadzoru nad przebiegiem terapii. Prowadzona przez kardiolog Katarzynę Zabrocką poradnia Dla Serca każdego roku opisuje około 2500 badań na osobach w każdym wieku, także tych z wszczepionym stymulatorem.

Niezmiennym celem jest rozwój i dostosowywanie metod leczenia, aby szybciej i sprawniej nieść pomoc pacjentom. Pomaga w tym systematycznie powiększana i aktualizowana baza nowoczesnego sprzętu, od wiodących firm medycznych. Pacjenci upoważnieni do leków refundowanych otrzymują recepty zgodne z aktualną listą zniżek Ministerstwa Zdrowia.

Miejsce: ul. Kamieńskiego 225/1U 51-124 Wrocław
Telefon: 713726164
Regon: 022203944
NIP: 6131421573
Comments are closed.