Depilacja laserowa w Contour Studio Wrocław

Depilacja laserowa w Contour Studio Wrocław
Nazwa: Depilacja laserowa w Contour Studio Wrocław
Obszar działalności:
Opis:

Pewnośc siebie i samoocena jest nierozerwalnie związana z postrzeganiem siebie przez pryzmat ciała. Ma to duży wpływ na budowanie naszych relacji z ludźmi oraz na podejmowanie decyzji. Gdy zaopiekujemy się naszym ciałem wzrasta siła ducha. Przy pomocy zabiegów jakie oferuje salon Studio Contour porzucimy niewygodę jaką czujemy w sobie. Poczucie życia zagości nie tylko w nas fizycznie, ale też duchowo odżywiając, nie tylko nasze ciało, ale umysł i serce.

Lekarz medycyny estetycznej i zespół kosmetologów w Studio Contour może poszczycić się fachowym podejściem do każdego człowieka. Służą pomoca w drodze do piękna. Obok masaży, peelingów znajdziemy cały wachlarz zabiegów obejmujących pojęcie kosmetyki pielęgnacyjnej i estetycznej. Przy użyciu nowoczesnego lasera w kilka minut możemy uzyskać gładką skórę, zarówno na twarzy jak i na całym ciele.

Zabieg jest bezbolesny, nie pozostawia blizn na skórze. Bez obaw można pozbyć się zbędnego owłosienia z dużych obszarów ciała jak tors czy plecy. Wiele wątpliwości budzi depilacja okolic bikini. Na wszystkie pytania wywołujące niepokój można uzyskać odpowiedzi korzystając z bezpłatnej konsultacji.

Miejsce: ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław
Telefon: 713072080
Regon: 020606738
NIP: 8971634131
Comments are closed.