Agencja TRusty – opieka nad osobą starszą Wrocław

Agencja TRusty – opieka nad osobą starszą Wrocław
Obszar działalności:
Opis:

Starsze osoby nie zawsze są na tyle samodzielne, aby załatwić wszystkie potrzeby dookoła siebie. Czasem potrzebne jest im wsparcie, którego rodzina, z najróżniejszych powodów, nie jest w stanie im udzielić. Doskonale to rozumiemy. W końcu żyjemy w bardzo zabieganych czasach. Nie musicie się jednak niczym przejmować. Od tego macie nas. Trusty to ludzie, którzy zapewniają opiekę osobom starszym w miejscu ich zamieszkania.

Możecie sami zorganizować opiekę dla siebie lub możecie zamówić taką opiekę dla osób Wam bliskich. Z naszej strony zapewniamy pełen profesjonalizm i kompleksowe usługi opiekuńcze. Zawsze ustalamy warunki i zakres współpracy. Dbamy o to, aby wszystko zawsze zostało w odpowiedni sposób opisane na umowie.

Dzięki temu w razie wystąpienia jakichkolwiek niejasności, wszystko będziemy mogli sobie wyjaśnić. Wszyscy nasi pracownicy to osoby kompetentne, które przygotowane są do opieki nad osobami starszymi. Zaufajcie nam i przekonajcie się, że dobro innych zawsze leży nam na sercu.

Trusty Jan Nesterowicz

Miejsce:
ul. Piłsudskiego 74 50-020 Wrocław
Telefon:
530554490
Regon:
364998539
NIP:
8992676608
  • Agencja TRusty – opieka nad osobą starszą Wrocław
  • Agencja TRusty – opieka nad osobą starszą Wrocław
Comments are closed.